| EliXirR a întrebat:

Stie careva cum se numeste desenele ala, care se difuza pe Animax, in care rea un baiat alb cu parul brunet si prietenul sau roscat. Mai era si unu cu parul rosu care avea ceva puteri legate de plante, ala roscat putea sa faca o sabie din fulger... a, da, mai era unu mic si cu parul ridicat, alb cu parul negru, ala avea parca mana bandajata ca sa nu se vada un tatuaj... ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| SethEmm a răspuns:

Se numeste yu yu hakusho funda?

1 răspuns:
| CastraveteMurat a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund dar ma super enervez cand voi nu stiti sa faceti diferenta intre "desene" si animeuri.De ce crezi ca se numeste Animax? Pentru ca se difuzeaza animeuri nu "desene".Nu, nu au scos din burta numele respectiv.Acum poti sa imi sari in cap, sa ma omori, sa ma tai cu lama, sa-mi faci orice (aproape orice rolling on the floor ) Doar mi-am spus parerea...