| Ptm_Chrys_1997 a întrebat:

Mai demult dupa Mnimax era Animax, acum nu mai e, dar se difuza un desen cu un baiat cu parul negru scurt care avea superputeri, una care o folosea des era trasul din deget cu un fel de foc. Daca stiti cum se numeste, va rog sa-mi ziceti. dau funda :d

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
Anime-ul se numeste Yu Yu Hakusho, iar el tragea cu energie spirituala :)
Il gasesti aici tradus in romana
http://www.deseneanimeonline.ro/category/yu-yu-hakusho/

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Cristi94de a răspuns:

Singurul anime pe care il stiu, cu cineva care tragea cu degetul, este Yu Yu Hakusho. Poti sa te uiti pe net, sau sa le descarci de pe net, toate sezoanele.

| MihocBogdan a răspuns:

Nu e cumva Yu yu Hakusho? happy