| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva o firma buna pentru a-mi creea un post radio pe net? E urgent! multumesc

Răspuns Câştigător
| pitzy a răspuns:

Eu sunt foarte multumit de xserers www.xservers.ro

1 răspuns:
| cobrosul a răspuns:

Nu prea se intelege ce anume cauti... dar
1) http://tutorialweb.wordpress.com/......-internet/ cum se face radio pe net... dar trebuie sa ai un ip fix!
2) Orice firma de internet poate da ip-uri fixe (cumparate) doar trebuie sa te duci la firma respectiva si sa ceri sa-ti faca un contract! Fiindca nu stiu din ce localitate esti...nu stiu ce firme de internet sa iti recomand! Sper ca ti-am fost de ajutor... O zi buna!