| Alin_3886 a întrebat:

Stie careva un script php sau html de chat pentru mobil sa mearga numai pe telefon ca si www.bestklub.org, www.bestklub.net, vreau sa imi fac un site asemanator cu acesta www.bestklub.org ( merge numai de pe opera sau de pe telefon ) imi poate da si mie un script asemanator cu acesta va rog? mersi mult pe google nu gasesc.

3 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Sunt si pe Google, numai ca trebuie sa stii ce sa cauti. Site-uri sunt Wap, deci ai nevoie de scripturi pentru chat wap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami un mess la id Mos_ene1@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati add la id: stresulicy aproape toate scripturile wapbig grin