| cqzwyn a întrebat:

Stie careva cum pot sa memorez si eu paginile pe google chrome? le vreau la fel ca pe opera sa-mi apara ...MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Intrand frecvent pe acele pagini se salveaza singure.Deobicei Google Chrome salveaza paginile cele mai folosite. funda?batting eyelashes

| Lotte_4915 a răspuns:

Adresa ( ex. : www.tpu.ro ) e scrisa intr-un dreptunghi, asa zis. pai la urma, unde se termina dreptunghiul e o steluta. apesi pe ea si ea va aparea sun adresa. sper ca ai inteles. ( cum eu explic cam aiurea ) daca nu, scrie la intrebare ca nu prea ai inteles si poate o sa incerc sa explic mai bine. Bafta! :* :D

| yasser25 a răspuns:

Mergi la farmacie si cere memoplus! se administreaza procesorului timp de 3 saptamani 1 pastila la 5 ore! indicat este ca in acelasi timp s urmezi si tu tratamentul!