| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva un site dupa care pot da sms gratuit, dar fara sa mi se afle numarul de telefon happy. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Www.moove.ro,persoanei caruia i-ai trimis msj-ul ii va aparea un nr. la intamplare!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Www.moove.ro
Eu il folosesc zilnic. Iti poti face si propria ta agenda telefonica. Poti proba acest site trimitandu-ti mai intai tie primul mesaj. Vei vedea ca de fiecare data vei primi mesajul de pe alt numar de telefon, iar la sfarsitul textului tau va fi scrisa si adresa site-ului. Asa ca este bine ca atunci cand trimiti si doresti sa se stie de la cine este, semneaza-te. Daca nu doresti acest lucru, nu o face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu laughing) esti fata sau baiat?