| fluid a întrebat:

Stie cineva cand o sa dispara facebook-ul?

12 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Cand o sa se sature lumea de el.

| DakotaRoyse a răspuns:

Se zice că 5 noiembrie.

| UNfriendLY a răspuns:

Sper cat mai curand!

| Dennys1521 a răspuns:

La succesul pe care il are
nu vom prinde noi acele timpuri
winking

| Manuela15 a răspuns:

Nu cred ca va disparea dupa paprerea mea dar nu stiu.Din Noiembrie nu o sa mai avem facebook uite si link http://www.protv.ro/......de-ce.html funda?

| Kerosai a răspuns:

Atunci o sa dispara Facebook-ul cand pe TPU nu mai vor fii intrebari stupide.

| d3mian a răspuns:

Am auzit ca un grup de hackeri vor sa inchida facebook-ul. Au anuntat ca atacul va fi pe undeva prin noiembrie.Pe 5,6, 7.pe-acolo pe undeva.Acum na, nu se stie daca o sa reuseasca sau nu.Sa speram ca DA! Facebook face cele mai mari porcarii. Ei creaza baze de date cu informatiile utilizatorilor ( chiar daca acestia si-au dezactivat contul) si le vand mai departe pe sume mari de bani. Deci, Doamne ajuta sa se inchida!

| Sevenfold a răspuns:

Salut.big grin Am auzit ca in octombrie -noiembrie, cei care fac acest lucru sunt niste hackeri numiti "Annonimus " din cate am inteles, nu stiu de ce vor sa faca asta, dar sigur nu dintr-un pct. de vedere rau cred thinking Oricum la "puterea" pe care o detin ar putea sa fie cel mai bogati oameni de pe planeta, dar au obraz si nu sunt rromi/romani...Baftaaaaa!
P.S: Cauta pe youtube daca o ai cu engleza big grin.

| anca_5063 a răspuns:

laughinglaughingbuna intrebare...probabil cand o sa apara o alta retea de socializare care sa atraga lumeabig grin

| alex15ccc a răspuns:

Peste 3 ani

| sshhhhhttttt a răspuns:

Cand o sa arda serverele la cati useri arelaughing