| Florin_Florin_1993_Fz4b a întrebat:

Salut tuturor, stie cineva cum pot sa fac sa dispara toate conversatile de pe Facebook. cu toate persoanele adica sa numai apara nici la mine, nici la persoana respectiva, dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cred ca ai cum, adica de exemplu in cazul unui block tot raman mesajele, daca le stergi, le stergi doar pentru tine... Stii ca exista optiunea aia de a marca un mesaj ca necitit? Ei si acea optiune e doar pentru tine, persoanei care ti-a trimis o sa ii apara ca ai citit(asta o spun asa... sa evidentiez cat de scarbos e Facebook-ul).

Sper sa ma insel

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa stergi conversatiile tale purtate cu alta persoana din telefonul ei! Doar daca o convingi pe ea sa o stearga!