| Raul199612 a întrebat:

Stie cineva care ar putea fi problema?

http://postimg.org/image/ef0wkho1x/... Fundita

Urgent va rog

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-l injuri pe ala care te-a invatat sa pui un link. Dupa link nu se pun puncte-puncte. Link-ul se scrie si se lasa macar o pauza.
Uite cum trebuia sa arate link-ul: http://postimg.org/image/ef0wkho1x/
Acolo iti scrie ca softul poate lucra doar cu o versiune superioara de Windows si ca lucreaza bine cu Internet Explorer 10 care nu se afla in computerul tau.

| Raul199612 explică (pentru Salontanul):

Deci trebuie sa descarc Internet Explorer 10 sau ce... nu am prea inteles

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru Raul199612):

Poti alege sa nu instalezi Explorer-ul, dar unele parti ale programului s-ar putea sa nu mearga bine.

| Salontanul a răspuns (pentru Raul199612):

Ori instalezi o versiune superioara de Windows si pui IE 10, ori iei o versiune inferioara al softului Visual Studio.

| Raul199612 explică (pentru Salontanul):

Prefer Windows-ul... la ce versiune superia te referi?

| Salontanul a răspuns (pentru Raul199612):

Ma omule! Ma exasperezi! De unde sa stiu eu ce Windows ai? Pune o versiune superioara la cel care-l ai.