| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

Care stie de ce imi apare asta? http://postimg.org/image/e0w6v81zj/

5 răspunsuri:
| Andreyus13 a răspuns:

Calculatorul tau si-a instalat update-urile sau are nevoie de elewinking

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru Andreyus13):

Si care ar fi update-urile de care am nevoie?happydaca mi le enumeri pe toate+link ai funda

| Andreyus13 a răspuns:

Update-urile sunt acele actualizari ale calculatorului serce pack-ul sau altele cu ar driverele dar driverele sub forma de update se fac la windows7 a si inca ceva eu te ajuta ca asa imi place nu pentru fundawinking asta consideri tu ca este nevoie dupa ce ai inteles sau cat de bine te-ai lamurit din raspunsul meu

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru Andreyus13):

Nu prea am inteles nimic iti las un id de mess si unu de skype poate ma ajuti mai mult(idurile ti le voi da pe privat)

| Valentin_Dolsheb_1998 explică (pentru Andreyus13):

De fapt ia-l de aici pentru ca nu merge sa-ti dau pmlaughingid de mess:dolsheb123