| BS_5938 a întrebat:

Ştie cineva cât costă intrarea la piscina din Baia Mare?! Piscina de afară, fiindcă ştiu că vara aceasta merge, cât m-ar costa şi cât pot să stau? DAU FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Nu exista piscina afara in Baia Mare, doar un strand amarat si un bazin descoperit.
Piscina gasesti doar la EuroHotel, dar este acoperita si se deschide saptamana viitoare pentru ca a fost in renovare pana astazi.
E sursa sigura, sunt baimarean si am renovat piscina timp de 3 saptamani.

| pepe a răspuns:

Ştrandul a fost prost administrat şi anul trecut a avut pierderi de 60, 000 ron, îmbunătăţiri nu s-au făcut anul acesta şi s-a deschis pe la sfârşitul lunii iunie cu ajutorul primăriei.
Au trei bazine - unul pentru copii de 50 cm, unul de 120 cm şi unul care are adâncimea de la 200 cm la 420 cm.
Toţi cei care nu au apă curentă acasă, şi sunt destui, îl folosesc pe post de baie comunală.

| BS_5938 explică:

Pepe: de ce spui strand " amarat "? Nu se poate innota acolo?
La EuroHotel cred ca ar avea pret si atunci mai bine stau in orasul meu
Te rog sa-mi raspunzi la prima intrebare :-D

| alexandru_6366 a răspuns:

Eu spun ca la eurohotel este cea mai buna alegere si te costa 15-20 lei adult eu zic ca nu e mult si merita banii foarte mult

| alexandru_6366 a răspuns:

Sau mai este si bazinul de la sala sporturilor costa 10 lei si stai 2-3 ore merita si acolo incercat