prfml
| prfml a întrebat:

Stie cineva cine canta melodia aceasta? www.trilulilu.ro/iulianskol/65d8d365253e10 PS Este foarte veche.

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

S-ar putea sa fie "Zorile" sau "Orizont" din Galati.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Nu cumva e Albatros?

prfml
| prfml explică:

Eu am postat-o pe net, am copiat-o de pe o caseta si ma intereseaza foarte mult numele solistului.

prfml
| prfml explică:

Stelele Bucurestiului

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valeleu! ca amintiri puternice-mi aduce melodia asta, cred ca este Dan Ciotoi de fapt sunt aproape sigur, pare vocea si stilui lui, instrumentatia suna precum suna cea pe care o folosea el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea Monalisa laughing asculta melodiile vechi de Dan Ciotoi nu manelele, vei vedea ca el este, sunt sigur, cauta pe Trilulilu si vei auzi ceea ce spun nu-i gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz nu-i Albatros, difera instrumentatia si interpretul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da hanna montenna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***cred ca Dan Ciotoi***

| livia_2177 a răspuns:

Nu stiu dar e ceva gen omi domi, zorile sau dan ciotoi