| MosCraciun a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa creez un sistem de plata prin sms pe site-ul meu,
adica sa imi dati o firma care face asa ceva. De exemplu eu am un site in care
pun seriale de la tv si la un anumit timp (3 seriale) persoana sa plateasca 1 euro ca sa vada in continuare serialul. Multumesc!

1 răspuns:
| Stunt3r a răspuns:

Intreaba la Orange, Cosmote, Vodafone daca poti face asa ceva (decat sa ramai prost, mai bine fi prost pentru 5 min)... happy oriunde o sa incerci sigur iti va lua un comision de 3%-5% cred thinking