| didu194 a întrebat:

Stie cineva cum sa fac ca sa nu mai imi fie copiate articolele de pe blog?
sa nu mai apara optiunea coppy cand dau click dreapta, sa nu poata sa mai fie copiat nimic.
Mentionez ca am blog pe blogspot.com

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Din cate tin minte se poate face ceva cu javascript, dar nu pe blogspot. Singura solutie care ai avea-o ar fi sa scrii textele intr-nu program gen photoshop si sa le pui pe blog ca poze. Chestia asta te defavorizeaza la page rank deoarece motoarele de cautare se hranesc cu text, nu cu poze.