| ღBrokenツAngeℓღ a întrebat:

Stie cineva cum se sterg notificarile de pe facebook? Primul care imi raspunde corect are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IoanaLoredana a răspuns:

In dreapta notificarilor ai o un x care apare cand mergi cu mouseul pe notificare fara a da click. Click pe acel x si iti apar urmatoarele :Ascunde aceasta activitate din profi/ Sterge/ Raporteaza si Marcheaza ca spam.
Daca vrei sa nu vada nimeni notificariile tale in afara de starea care o postezi tu pe wall si videourile, imi spui si iti explic cum sa faci si asta.

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Vezi unde este notificarile in dreapta in dreptul lor este un x mic da clik pe el si da pe sterge postarea
Succes

| madalin1008 a răspuns:

In dreapta sus ai un X dai pe el si aprobi (sigur merge)

| GhiuVasileIon a răspuns:

Cum șterg notificările Facebook?