| bebe_1671 a întrebat:

Stie cineva cum se traduce numele "Iuliana" in alte limbi?(cat mai multe posibile)hee hee...sau nume pornind de la Iulianabatting eyelashes! dau FUNDOOOOI!; X

Răspuns Câştigător
| Jull a răspuns:

Japoneza-Kidotakikatoka
hawaiana-julia
germana-julia
olandeza-julia
engleza-julia
chineza-yuria
Nu stiu daca sunt toate corecte dar asa am gasit eu pe net...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca sa stii sunt MaryAndMizore! iuliana(romana), iuliana-san(japoneza), Yuliana(rusa)(iuliona se zice), iuliana(hindilaughinglaughing )imi dai FUNDOOOOI?(stii cine sunt dar nu m-am logattongue)