| TheTimeKiller a întrebat:

ştie cineva dacă exista un magazin de skateboard-ing in Ploieşti? Şi este greu sa invat sa merg?

2 răspunsuri:
| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

PE internet este cel mai simplu sa cumperi, este greu la inceput dar dupa cand incepi sa inveti nu o sa te mai lasi de el

| SkullDrawer a răspuns:

Nu stiu daca gasesti la Ploisti dar gasesti la Sinaia magazinul se numeste FunRide si nu este greu sa inveti sa mergi. dar poti sa iti cumperi un skate de pe internet o apropo nu folosi skateuri RCO