| MoiseIonutz a întrebat:

Stie cineva dc nu mai primesc sarcini saptamanale la Barn Buddy? Am primit decat aia cu calu! Si nu sunt numai eu!

5 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Buna!
Eu am primit multe animale la sarcinile saptamanale (cal, o pasare, tap, urs panda, etc) dar acum nu mai primesc nici eu.Cred ca este o limita de timp.

| MoiseIonutz explică:

Am aproape 80 de vecini si am si caine!

| MoiseIonutz explică:

Pai o colega de-a mea primeste cam pe zi cate o sarcina!

| Bianka130 a răspuns:

Buna, poate nu ai destuli prieteni, caine ai? doar dupa 20 de prieteni atunci poti sa faci mai multe lucruri si sa-ti cumperi animale si mai ale cainele. TE ROG FUNDAA!

| Madalina_Andreea_1996_UuO5 a răspuns:

Eu nu am un raspuns, am o intrebare, de ce nu primesc sarcini saptamanale?