| kYduuUtZuuU a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge messu`?sadsad Cand dau sa ma autentific imi apare o alta fereastra in care spune "Don`t sent" si "Send error."? Va rog ajutati-ma pentru k innebunesc fara mess!:@:@ si am intrat pe mail si e naspa
Funda celui mai bun raspuns si care ma ajuta sa rezolv problema!

4 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Reinstaleazal,descarca-l de pe www.yahoo.com nu alte site-uri, sau daca nu functioneaza cele 2 metode incearca skype-ul...

| SuperGirl8 a răspuns:

Daca ai stii ce bine e fara mess, cand te obisnuiesti! :d

| Cosmin125100 a răspuns:

Eh... ia o alta versiune mai noua