| anunknownmjfan a întrebat:

Stie cineva de pe ce site pot lua gratis obiecte si haine noi pentru sims 2?
Si imi mai spuneti va rog cum pot dezarhiva?

Răspuns Câştigător
| lola_2540 a răspuns:

http://www.simplystyling.de/homesims2.html e foarte tare, si eu mi-am luat de acolo lucruri pentru sims 2. alegi ce vrei sa downloadezi, apesi pe DOWNLOAD si dai SAVE, il salvezi pe desktop sau unde vrei tu, apoi intri in acel fisier pe care l-ai downloadat, si dai Extract to.intri la My Documents-EA Games-The Sims 2- Downloads si click OK. apoi intri in joc si iti vor aparea(cel putin la mine merge). sper ca te-am ajutat. fundita?

3 răspunsuri:
| anunknownmjfan explică:

Multumes mult pentru raspunsuri!
Imi sunt de mare ajutor!happy

Întrebări recente