| Inloveee a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog citeva siteuri de unde pot lua haine coafuri obiecte pentru sims 3?dar ca sa nu ma loghez acolo.sa fie gratis...va rog...))*kiss

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Buna. Intra pe http://computergames.ro/ sau foloseste cheat engine (cauta tutoriale pe youtube cu sims 3). Dar pe computergames cred ca trebuie sa dai bani. Daca nu vrei sa dai bani, foloseste cheat engine (este un hack pentru toate aproape jocuri, inclusiv pentru sims deoarece este un joc popular).