| Luci99 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea downloada gratis un hack pentru farmerama?

3 răspunsuri:
| Andr3yCzz a răspuns:

Ma... Farmerama este un joc foarte frumos si usor...nu-ti trebuie hack!
Te-as sfatui sa joci corect pentru ca echipa Farmerama [moderatorii] te vor prinde intr-un timp foarete scurt si vei avea contul sters!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"te va prinde" Frate... sunt mii de persoane inregistrate in joc, inca nu au cum sa te prinda, am pregatit un program care arata actiunea jucatorilor, daca este ciudata sau normala, inca nu l-am postat, dar daca vrei ca jocul sa fie o distractie( motivul pentru care a fost conceput), joaca corectwinking sfatul unuia care este in top 5winking

| Ayak a răspuns:

...SMS la 7465 cu textul BIG 6483652 si urmarmati cu atentie pasii