| Selena_8663 a întrebat:

Stie cineva de unde pot scoate SIMS gratuit si full? Sau poate sa mi-l dea cineva plz dau funda!

2 răspunsuri:
| Anonim21321 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zndw7jQX5aE aici iti arata cum faci sa-ti mearga sims 3 si cum il downloadezi de pe net.am incercat si eu si merge.
vezi ca sub filmul ala scrie numele utilizatorului colderzz unde iti spune despre ce e filmuletzu... apesi pe casuta aia...si iti apare site-uri de unde poti lua si jocu si daemon si tot ce ai nevoie;)

| Anonim21321 a răspuns:

Imi dai mie funditza.plshappy... site-ul care ti l-am dat iti da tot ce ai nevoiehappy