| iulianus111 a întrebat:

Stie cineva hakuri pentru 4story sa omori besti dintr-o lovitura cine stie situl si mil da ii

2 răspunsuri:
| denistttt a răspuns:

Mai nu folosi denastea nu sunt bune daca te prinde gm iti baneaza contul mi s-a intamplat si mie aveam lv 26 pe 4Story Dar treaba ta daca vrei sa folosesti sau nu dar te previn nu sunt bune mie mi sa mai blocat contul din cauza asta, tias putea zice un sait cu hackuri dar... pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa foleosesit hackuri pentru ca te pote prinde gm si in baneaza contul si iti garantez ca toate hackurile au virusi mi s-a intamplat si la 4story si la metin2