| cip11223 a întrebat:

Stie cineva japoneza daca da ii dau eu adresa de email sima invata, daca nu dati-mi un site din care o pot invata repede funda

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Buna.
Uite ID meu : saby_19998@yahoo.com
Te voi ajuta eu cu Japoneza!winking

4 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Cauta pe google ghiduri roman-japonez, iti va aparea o multime si vei avea de unde alege.happy

| cip11223 explică:

Hikari vorbim pe messenger

| mentalism a răspuns:

Sall! poti invata pe google traducere cum sa pronunti cuvinte in japoneza (sau orice alta limba) doar scrii ce doresti si asculti cum se zice sau dai sa iti arate in litere cum se pronunta... asta daca vrei sa porti o convorbire personala cu cineva. daca iti cere la vreun curs sau alte din acestea mai bine ai cauta dictionare, manuale si chiar profesori. http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=TT : asta este link la google traducere