| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Stie cineva jocul SuperSecret si are cineva cont pe acest site? Daca da, imi puteti spune despre ce e jocul, daca are cont gratuit si mai multe informatii despre el?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| AlexandraFoo a răspuns:

Am avut si eu cont, dar am uitat de el. Si da l-am avut gratuit, dar daca vrei sa ai mai multe benefici dai bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S
scfqwe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un cont si, da, e gratis.Supersecret e un joc de realitate virtuala.

| Cameluta333 a răspuns:

Eu am cont si trebuie sa mergi la o doamna pe nume madam wu si ea iti da un rucsac cu un animalut si trebauie sa faci nivelul 2 ca sa poti sa il scoti din rucsac, si apoi trebuie sa il hranesti, si apoi sa te plimbi prin oras sa cauti cadouri, si sa mergi in windy hollows sau intro lume unde poti sa zbori, in windy hollows poti zbura cu matura si sa faci vraji... sper ca ti-am fost de mare ajutor, spor la treaba