| Диана a întrebat:

Stie cineva niste programe pentru scris pe poze?

9 răspunsuri:
| xD a răspuns:

Buna. Poti face asta si in paint.
Incearca si Photoscape.

| MistikkGirl a răspuns:

Photoshop (4ever)
Photoscape
paint
Te pup love struck

| lollopop a răspuns:

Paintlaughing

| jocuri888 a răspuns:

Paint, Picasa versiunea noua, AAA Logo, Photoshop, Photoscape.etc

| p3bogdan a răspuns:

Photo shop incerca dar trebuie sa te uiti peste niste tutoriale daca chiar vrei poze modificate iaa foarte fain

| Aphrodita a răspuns:

Exista o optiune de scris pe poza in PhotoScape...sunt mai multe tipuri de litere, culori, marimi, contururi, umbre, il inclini...il faci cum vrei u.pe deasupra mai sunt si alte chestii si efecte.sunt foarte multe.gasesti mai multe tutoriale pe net.programul se descarca gratuit de pe site-ul lor http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
sper ca te-am ajutat
pa-pa :):):)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sad asta kau si eu sad

| Rawrrr a răspuns:

Photoscape. Photo brush. Photoshop. sunt multe