| dummy a întrebat:

Stie cineva o balta e pescuit buna in apropiere de bucuresti, dar nu vreau una unde sunt inganfatii care vin sa pescuiasca in sistemul catch and release(C&R)-nu zic ca toti sunt inganfati precizez pentru ca si eu mai pescuiesc in acest sistem, dar acum vreau sa ma relaxez dar sa si prind ceva la varga sau lanseta nu conteaza

va multumesc, mihai

3 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Crevedia, Ciocanesti, Corbeanca, Lacul zmeului, Movilita, Cernica.Ilfoveni,Baneasa,Hagiesti,Herastrau.Niculesti,Lucianca,Butimanu...cam atatea.La acestea a mers tatal meu si a fost incantat de ce este acolohappy.

| eugem35 a răspuns:

Astea sunt regurile baltilor ce sa le faci dac vrei peste de mancat cumperi de la magazin fir intins sunt cateva balti cernica straulesti la biotera sun cateva afumati stefanesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sandarlita ie la 12km de buc pe DN2 la iesire din afumati vine sandarlita faci prima dreapta si te duce jos la baltii sunt 2 foarte bune la 300 si 600 de mii