| Cosmin3D a întrebat:

Stie cineva un site cu benzi desenate(adica nu sa le cumpar ci sa ma uit la ele online)? Cel care da site-ul cel mai tare primeste funda.

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Http://www.mangareader.net/ (Sunt in engleza bencile desenate.)

3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Dai pe google beenzi desenate online si acolo iti apar mai multe site-uri alegi care iti place eu asa fac cand vreau un film online de orice fel

| Mugur_6444 a răspuns:

Http://benzi-desenate-online.blogspot.com/ Ce zici de asta? e chiar romanesc