| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Stie cineva unde dau la conquiztador pentru a juca cu robotii? Dar cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Cu robotii dai la joc de proba, iar sa joci cu prietenii dai la separeu si daca sunt online ii alegi, funda?

4 răspunsuri:
| Maddalinapunct a răspuns:

cu robotii chiar cand intri pe www.conquiztador.ro iti apare. iar cu prietenii la ultimul de jos cred ca separeu ii zice. funda?

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Creca numai cu roboti adica nu stiu funda!?

| stefi_1794 a răspuns:

Cand intri dai la separeu si apoi la creare separeuhappy

| MARC0 a răspuns:

BUNA
Cu robotii poti juca la Camere de Duel sau Separeu:
CLICK:Camere de Duel/camera de duel noua/robot/mai departe/selectezi teme/mai departe/creare separeu.
CLICK:Separeu/separeu nou/robot/mai departe/selectezi tema/creare separeu.
Diferenta dintre Camera de Duel si Separeu este ca la Duel joci cu un robot iar la Separeu cu doi.