| faranume a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi in Alexandria de inchiriat o masina de raschetat parchet?[stiu ca am mai pus intrebarea dar am nevoie de raspunsuri]

4 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

N-ai facut nimic cu firma aia?
Incearca si cum a zis viorel thinking daca aflu ceva te anunt

regis
| regis a răspuns:

Daca nu gasesti o unealta profesionala, poate te ajuta o rascheta manuala, pe care o poti cumpara dintr-un magazin de specialitate la un pret probabil mai mic decat chiria pe o zi (normal ca si efortul depus va fi mai mare).
Nu ma pricep deloc la raschetat, ma intreb insa daca nu ar merge si cu o masina electrica de slefuit. Poate a incercat altcineva si iti raspunde.

| DrViorel a răspuns:

La ori ce muncitor ce lucra cu parchet, sau la o mica fabrica de mobila, eventual de scanduri... O zi buna!

| faranume explică:

@brotacelu...nu am reusit-? nu au masina de raschetat