| anonym a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi subtitrare la seria "El internado", am cautat PESTE TOT si nu gasesc nicaieri, am o subtitrare in franceza si nu o pot schimba si franceza mea nu este foarte... buna laughing. Va multumesc ffffff mult daca gasiti o subtitrare ori in romana ori in engleza...prefer engleza da nu gasesti nicaieri. Pe axn au subtitrare in romana desi nu stiu unde as putea sa gasesc subtitrarea aia ^^.

32 răspunsuri:
| andrutzza_6183 a răspuns:

Daca vrei am sa ti-o trimit eu revin-o cu o adresa de mess.

| 12UFFY a răspuns (pentru andrutzza_6183):

Salut,am subtitrarile tale dar de la sezonul 7 ep 9 nu mai imi merge sau nu le recunoaste programul(am incercat cu toate, inclusiv cel recomandat de tine)ce trebuie sa fac ca imi mearga?

| persseuss a răspuns (pentru 12UFFY):

Acc prb o am si eu.care face rost imi trimite si mie, msss

| andrutzza_6183 a răspuns:

Am subtitrare pentru sezonul 1 si restul lucrez la ele, daca vreti sbtritarile cautati-ma pe adresa :nicoleta_vlad73@yahoo.com

| andrutzza_6183 a răspuns:

Am postat pe regielive.ro sez1-2-3 pentru serialul El Internado in limba romana sub numele,, the bording school,, doar asa sa putut sper sa va fiu de folos si in continuare ...nina

| andrutzza_6183 a răspuns:

sunt doua subtitrari proaspete pe regielive.ro 1. 2 sez 4 cu multa placere nina

| andrutzza_6183 a răspuns:

2. 1. 28. 5039 eu am versiunea asta de GOM player si imi merge...
Dar mai incearca cu alte programe de vizualizat filme... uite si link-ul de la ele:http://www.videolan.org/vlc/

| andrutzza_6183 a răspuns:

Am schimbat saitul pe care postez subtitrarile le serialul El Internado acum le puteti gasi pe titrari.ro http://www. titrari.ro/index.php? page=cautare&z1=0&z2=El+Internado&z3=1&z4=1 Peste doua zile voi pune sez 4 tot.

| andrutzza_6183 a răspuns:

Am postat pe titrari.ro sez 6 episoadele 1-7

| andrutzza_6183 a răspuns:

Am postat pe titrari.ro sez 6 ep 1-10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut de vreo luna, nu exista pe nicăieri subtitrare in română, nici engleza... Ce ai in franceză este pentru toate seriile aparute, 1-6? Daca e asa te-as ruga sa mi le trimiti pe mail la wolf67av@gmail.com. Multumesc anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si eu il caut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista. Singura varianta subtitrata e cea a lui Cereales Killer, in franceza - iar el a preferat sa le inscrie in containerul. mkv, nu sa le livreze separat, ca. srt sau. sub. Poti incerca sa-l contactezi, poate il convingi sa puna toate subtitrarile pe opensubtitles, cine stie, poate le traduce cineva in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninavlad, as dori si eu subtitrarea de la "El Internado", te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit pana la sezonul 2 episodul 1, dar de aici nu am mai gasit nici o subtitrare nici macar in engleza... daca ma puteti ajuta careva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nina? daca nu te superi cu ce program de vazut filme merg acaeste subtitrari... mie nu imi merg cu BsPlayer sau GOMPlayer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu subtitrare la sezonul 4 big grin unde gasesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cineva sa puna pe net subtitrarile de la sezon 5 pana la 7? in limba romana daca se poate, daca nu, merge si engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu va rog subtitrarea de la sezonul 5...sau macar sa imi spune-ti cand va fi gata.va multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tampenie eu caut sezonu 2 de o gramada de timp si nu gasessc. Unde pot gasi, dar si cu subtitrare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca de ceva vreme nu a mai aparut nici o subtitrare de la sez ep 2, stie cineva cand vor mai aparea?

| Flawless a răspuns:

V-a rog, subtitrare la sezonul 4 are cineva? ma gasiti la id: abovebsk. multumesc

| Nemestros a răspuns:

Stie cineva unde pot gasi subtitrarile pentru sezonul 6? Nu gasesc NICAIERI!

| YoLillyYo a răspuns:

Imi place mult serialul si vreau sa gasesc si eu subtitlarea dar in romana

| anonym explică:

Acolo le gaseam si eu...chestia e ca nu sunt de gasit pe nici un site care le are google in baza de date sau cel putin nu in alea cunoscute.

| lari_6544 a răspuns:

Scuze ca nu e chiar despre ceea ce se discuita aici.dar tu de unde ai descarc episoadele? nu le gasesc niciunde si caut de 3 luni.ador serialu.i need help.

| g0spel a răspuns:

Ninavlad.iti multumesc pentru subtitrarile de pe regielive. Cele de la sez 4 cand crezi ca vor fi gata?

| Nim3ni a răspuns:

Am gasit subtitrare pentru sez 4 ep 3 in engleza...se ofera cineva sa o traduca...astept un rasp aici sau add la id: nim3ni_nim3ni@yahoo.com

| vici a răspuns:

Salut! aveti cumva idee unde as putea sa gasesc subtitrarea in orice limba ( de preferat romana) la el internado sezonul 7 ep 7-15?

| Smoke_4068 a răspuns:

Salut! Si eu caut cu disperare subtitrarile in limba romana de la "El Internado" sezonul 7 episoadele 7-15, daca stie careva unde le pot gasi sau daca le are cineva plss trimiteti-le la adresa vlad_bzg@yahoo.com ofer la schimb toate celelalte subtitratri al serialului :d daca nu va rog sa imi spuneti cand o sa apara si de unde sa le iau