| Xname a întrebat:

Nu pot gasi chiar nicaieri subtitrarea de la H2O season 3 episode 16? am cautat peste tot... si mie se pare imposibil sa nu existe nici macar in engleza. In romana am inteles ca nu este, asa ca vreau in engleza. Fundita

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| iuandfto a răspuns:

Buna. Eu am gasit http://www.youtube.com/results?search_query=h20+%22The+Dark+Side%22&aq=f. Episodul e pe parti. Primele filmulete de pe link arata episodul intreg. Nu cred ca e tradus in romana. Vizionare placuta.