| Playboyx a întrebat:

Stie cineva unde pot inchiria biciclete pegas in Iasi? Vreau sa cumpar una, dar as dori sa o probez sa vad daca ma obisnuiesc cu designul ei.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Stii de ce e putin probabil sa gasesti? Investitiile in bicicletele pentru inchirieri de regula sunt cele mai ieftine posibil. Pegas e un brand cu pret ceva mai ridicat. Nu stiu cat de bune se mai fac acum dar am vazut ceva ca un tip de pe la B continua productia in serie mai mica decat era odata. Doar daca gasesti prin prieteni unele, sau similare, sa te dai sa vezi ce iti place. Dintotdeauna au fost bici pentru copii, fete, max 15-17 ani. Biciclete de parc si de iesit la taclale, nu de strada nici atat de naveta. Designul pe care il are vechiul Practic e preferat si de batrani prin Italia -e usor de incalecat si putin riscant de cazut.