| Diana_7451 a întrebat:

Unde as putea gasi cartile:,, twilight",,, Academia vampirilor",,, Jurnalele vampirilor"? Toate cartile in limba romana. V-as multumi daca macar o carte mi-ati arata pe ce sait as putea-o gasi. Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Oate le poti gasi pe librarie.net la cautare si nu sunt scumpewinking
mult noroc
eu le am pe toate de acolo :*

8 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

La librarii le poti gasi pe toate.iti spun sincer twilighr si jurnalele vampirilor:X merita citite.academia nu stiu ca nu am citit.

| LucianGabriel a răspuns:

Se gaseste pe un tracker privat, nu-i dau numele ca nu ma platesc aia pentru reclama. E cartea eclipse, le gasesti si pe celelalte.Eu am cont pe ala si 2 invitatii si ratie de 9. 562 dar nu pot sa-ti dau aici vreun link sau contul ca dupa... Daca e vorbim la privat, ca poate iti dau e ca am vazut ca baga baietii freeleech sau la ratia mea nu s-ar cunoaste inca cativa mega descarcati.

| Diana_7451 explică:

As vrea ca cartile sa fie online.

| Deutsa56 a răspuns:

Http://www.librariaonline.ro/......t_info.php de aici poti sa comanzi primele 3 carti din jurnalele vampirilor. ff bune cartile. si eu le am.
http://www.ishop.ro/carte/Academia-vampirilor-_Richelle-Mead_27947.html. aici academia vampirilor si a patra carte din jurnalele vampirilor.
Amurg http://www.librarie.net/carti/88969/Amurg-Stephenie-Meyer
New MooN http://www.librarie.net/......la-Frunza. Cam atat

| lori15 a răspuns:

Http://www.dol.ro
:) fundita? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit twilight in diverta, la polus center.