| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Stie cineva vreun youtuber ceva mai cunoscut din judetul Dambovita? Adica macar daca exista cineva care sa se ocupe?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Asta nu ştiu. Oricum pe la noi prin judeţ nu sunt multe persoane care se ocupă cu d'astea.
De cele mai multe ori ăia de prin Dolj, Cluj se ocupă cu d'astea din câte am văzut.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Da, ştiu eu, dar ştiu doar numele canalului de pe yt şi de pe fb : Ca românul nu-i niciunul. E din Târgovişte, mai exact

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Neo12):

Dar cineva care sa se ocupe cu gamingul?

| Neo12 a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Asta nu ştiu. Oricum pe la noi prin judeţ nu sunt multe persoane care se ocupă cu d'astea.
De cele mai multe ori ăia de prin Dolj, Cluj se ocupă cu d'astea din câte am văzut.