| Psihiatra a întrebat:

Stiti ceva coduri la farmerama? happy

166 răspunsuri:
| gigi_6402 a răspuns:

Sal...eu am Castigat 156 Mamudele si 24 H 3 X Masini agricole
Trimite un SMS la 465 cu textul BIG 6262841

P.S.:Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6262841

| denisok_4688 a răspuns:

Da
este schule
iti da o oaie tandrem

| silviu2011 a răspuns:

Exista coduri doar ca nu stiti voi eu am bagat cateva...asa ca nu va spun.

| D3nisa_5959 a răspuns:

Dap:schule,sorryfarmerama,farmwheel,mashable,farmdroid,seedomatic,foodmood,fafansarethebest,happyharvest,seed4free incearca-le nu stiu daca merg toate ca sunt cam vechi am vrut doar sa te ajut... big grin

| celmaicel a răspuns:

La mine o mers numa un cod ala cu oaia tandem restul nu merg la mine am lvl 56

| s0by a răspuns:

Mi-am incercat si eu norocul, dar se pare ca ma ocolit. Se pare ca e teapa sa dai sms si iti da un cod pentru Mamudele, eu am trimis si un am primit nimic nici un cod si a trecut 2 ore bune sau chiar mai mult

| dorian_9759 a răspuns:

Scrie breeding ca iti da 15 parfumuri

| CristiSilviu a răspuns:

Da coduri astea : Santa 3, mrltopq,freefarmweel,pleaseforgiveme, Soryyfarmerama, Tree12.Schule.Farmdroid,Schulefarmdroid!

| dorian_9759 a răspuns:

Mai stiu un cod nou: sa va *** in gura!

| garates a răspuns:

Este "vivelafrance"

| garates a răspuns:

"vivelafrance"

| sergiuvoiculescu a răspuns:

Cine are coduri de farmerama sa ma contacteze.id-ul meu este:babyboy_s33sy

| piticmic a răspuns:

Cine vrea mamudele sau pachete la jumatate de pret sa ma contacteze la pitic_mic20

| vlad546 a răspuns:

Nu sunt eu am lvl 44 si am cautat coduri am gasit dar nici unu nu merge toate codurile scrise mai jos nici unu nu merge in afara de schule

| andramada99 a răspuns:

Da mai stiu eu un cod drivemania

| tatyana92 a răspuns:

Buna!
Am incercat si eu codurile pe care le-ati spus si nu imi merge nici unul.stie cineva de ce?
Please help!

| roxana_5202 a răspuns:

Nu stiu dar stiu ca ii cel mai fain joc eu am lev 17 si ma bucur.am si eu o favoare mai am nevoie de niste copii in lista imi dati numele vostru de la farme rama ca sa va pot baga in lista va rog

| ruxandra_5870 a răspuns:

Nu stiu coduri dar am un cont pe farmerama este din pacate la lv 5. dar lv de la contul pe care intru eu este 28. ca sa cresti in lv trebuie sa muncesti

| sensei_3168 a răspuns:

Ai o intreaga lista cu coduri da un sms la 7465 cu mesajul big 6224755 si apoi confirma si vei primi o lista cu 100 coduri cu diferite avantaje in joc
bafta

| Robert10top a răspuns:

Da

| andreeadolce140 a răspuns:

Da am eu unu : award

| MAL3FICU a răspuns:

Stiu eu cateva coduri bonus de farmerama schule(oaie tandem) si freefarmwheel (2incercari la roata norocului)si mai am un cod bonus foarte bun care merge dar nu il; pot da! FUNDA!

| s0by a răspuns (pentru MAL3FICU):

Chiar e atat de important incat nu poti sa il postezi?

| lupul2002 a răspuns:

Da schule care iti da o oaie tamdem.Si tree12 pentru ati activa recoltatorul la 5 ore

| eleodor a răspuns:

Imi puteti spune si mie unde tr bagate codurile? va rog

| sosul a răspuns:

Ezixta un cod award care iti aduce 50 super hrana 20-30 super hrana 25 zahar si 25 sare

| Darkvlad1996 a răspuns:

Cine stie de ce nu imi merg codurile pe care le-ati spus "pleaseforgiveme";"arf4042fJH7";"freefarmwheel " si celelalte imi merge doar "schule" atat si sunt lvl 26. Stiu parola unei fete Dyacelo14 care la lvl 7 are 106000 gologani. CUM?

| bucurmarian a răspuns:

Breeding si e valabil in perioada 23 martie-15 aprilie.eu tocmai l am folosit si a mers

| Theodor11 a răspuns:

Schule-iti da o oaie tadem 10x, freefarmwheel-iti da 2 incercari la roata norocului, pleaseforgiveme-iti activeaza toate cele trei functii timp de 8 ore cam atat stiuwinking bagati-ma ca prieten pe farmerama nume: Tedy_Tedy2009 id: Tedy_best_of_the_best@yahoo.com eu am lv 48winking

| razvanmarius a răspuns:

Sunt lvl 23 si nu exista

| iuli_9017 a răspuns:

Nu
tu sti?