| andrei100300 a întrebat:

Ce coduri farmerama stiti din 2012.

Răspuns Câştigător
| xpl0sion a răspuns:

La ora actuala nu mai exista niciun cod valabil....toate sun expirate. am si eu un anunt de facut, vand cont farmerama, level 67 ( rezervor de apa de level 5 adica 250 portii, 2 adaposturi pentru trufe, 2 ranch rodeo, 5 cuiburi de clocit gaini, 2 cuiburi de clocit pentru struti, o frizerie angora, o laptarie vaci, foarte multe achizitii in parc, baharama lvl 14, 1000 de stelute investite in copacul intelepciunii, brutar level 2, 20 mamudele si multe altele). Detalii la numarul 0760902738.

7 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

- Happyspinning-iti da o rotatie gratis la roata norocului
- sorryfarmerama
Coduri:,, harvesterfun''(3 ore gratuite pentru combina)-,, happyspinning''(o rotatie gratuita la roata norocului)-,, farmdroid''(3 ore gratuite combina functie GRAJDAR)-,, foodmood''(5 super hrana)-,, seedomatic''(combina functie GRAJDAR 3 ore)-,, mashable''(fantana si o incercare la roata norocului)-,, fafansarethebest''(50% mai mult PE la recoltat)-,, schule''(oaie tandemn).

| andrei100300 explică (pentru MrAlex):

Esti sigur ca sunt din 2012 pentru ca nu merg

| MrAlex a răspuns:

Frate nu ma joc dar am incercat sa te ajutwinking

| Patru_Ionut_1988 a răspuns:

Vand cont farmerama pentru 7 euro Orange sau cosmote pentru detalii sunati 0751878680 nivel 71 998000 gologani si inca una nivel 73

| AntonMihaita1996 a răspuns:

Xmas2012

| Ghitun_Iulian_Marius_1976 a răspuns:

Va dau cate vreti dar votati-ma am 10 sunt:primul e de level 78 al2lea 94 al3lea 88, 4 101, 5 84, 6 59, 7 78, 9 36, 10 90

| Asci_Cristi_1998 a răspuns:

Ce coduri farmerama