| NeckyAndreea a întrebat:

Stiti niste coduri Farmerama?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| VeveAnn a răspuns:

Le gasesti pe forum can iti da

| VeveAnn a răspuns:

Le gasesti pe forum cand iti da

| VeveAnn a răspuns:

Le gasesti pe forum.Dar nu le da mereu cateodata

| SoNevable a răspuns:

Am cateva
schule
crops
trees
animals
Xprokop1234

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14U5227F

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scule sau schule nu-s care mai era

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule

| DienutzaXMafin a răspuns:

Daca vrei sa primesti 200 MD si 200 stelute trimite SMS cu textul Big 5473170 la nr 1395 ( ai grija la spatiul dintre Big si cod)

| alexuta233 a răspuns:

Cum activezi codurila? plssss spuneti-mi

| NePtTuUn a răspuns (pentru alexuta233):

Pai dai acolo unde te dezloghezi si dai pe prima si dai la sperietoare aia si vezi ca acolo an dreapta este o foita mica cu patru stelute sper cat taim fost de folos! Sarbatori Fericite, An continuarE!

| NePtTuUn a răspuns:

Schule'Neuws,Happichristmas'farmhelp'pretzel 'Christmas24 'sleigh21''Fun1''Santa3''Snowflake5''Winter6''merry7''candle9''white11! Doresc funda

| Mihaitza99 a răspuns:

TRIMITE prin sms la 1395 txt BIG 8456419 ai grija dintre spatiul BIG si nr., Vreau Funda

| gigi_6402 a răspuns:

Uite aici un mic hack pe care l`am invatat
trimiti un sms la 1395 cu textul BIG 5859627 si castigi 65 Mamudele!
este incercat de mine si merge!

| gigi_6402 a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 4 €!

Trimite doar: BIG 6262841

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6262841

| adrian_4289 a răspuns:

Daca imi dati un cont farmerama va dau unul de The West. Contantatima pe id-ul de mess adi.iosep

| adrian_4289 a răspuns:

Dar daca trimiti sms de unde stie ala in ce cont de la farmerama sa bage maimudelele?

| TudorX7 a răspuns (pentru adrian_4289):

Pai iti da un cod

| Pasdoapfinigf a răspuns:

Pai intri sus la news si scrii codurile dar apesi pe foaia aia cu 4 stelute!

| byta96 a răspuns:

Farmerstars si schule care sigur merg