| Symonutzu a întrebat:

Stiti ceva colinde foarte frumoase de craciun?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Uite aici:
http://www.crestinortodox.ro/colinde-audio-colinde-craciun/
Sărbători fericite!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da

| dianacool a răspuns:

Pai eu stiu cateva foarte frumoase de craciun, care sincer iti transmit acea emotie si caldura sufleteasca.Irina Loghin-trei crai de la rasarit; Apple juice si adnana-de craciun devenim mai buni; Irina loghin-leganelul lui isus; irina loghin-colinda; oh, noapte preasfintita...etc sunt foarte multe gasesti in continuare pe youtube

| Radicalistul a răspuns:

Ce zici de colindita si scoala gazda?
cautale pe youtube.

| kim26 a răspuns:

Depinde, poti sa cauti colinde romanesti sau colinde straine. Andra are niste colinde foarte frumoase!

| maryem a răspuns:

Uite cauta pe youtube:Stefan Hrusca, colinde andra!

| Kingston3 a răspuns:

Stefan Hrusca cauta pe youtube si te-ai salvat.