| YLLL a întrebat:

Stiti ceva model pentru bluza de dans?:*Fac dans modern, si trebuie sa ne facm ceva bluza[care sa se potriveasca cam la orice dans. ceva simplu]. nu avem idei.worried vrem sa ne cumparam material si sa ne facem. aveti ceva idei?:*
Multumesc.

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

O bluza cu maneca scuta si cu ceva sclipicihappy

| Puiutz a răspuns:

Http://kawaiitshirts.files.wordpress.com/......468818.png Ce dragut:)):X
Sau de ce nu scrieti numele trupei voastre?:)
Sauuu:-? sa cautati o imagine draguta pe net cu muzica, dans si sa o imprimati pe tricou:).

| allleeeee a răspuns:

Pai ceva comod si putine paiete si niste fustite cu volanase. In gen cum au patinatoarele.

| YLLL explică:

Cu iegaribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce va fi purtata bluza? cu pantalon sau cu fusta? ce stil? ce culoare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
cu iegari la dansul modern ar merge o bluza nu prea stramta formata din fasii nu neaparat egale/simetrice de diverse culori, as cumpara un material ca un voal, sa fie usor si in timpul dansului sa fluture fasiile
"fasiile" sa fie cusute doar pana la bust, de sub bust pana la coapse sa fie libere sa atarne sau sa fluture
ar mai fi de discutat ca aceste fasii sa aiba lungimi diferite, si cele mai lungi sa aiba un nod la capat, sau niste ciucuri asortati la fiecare fasie sau din doua in doua...
daca vreti sa faceti un desen cand bluzele sunt gata, sa fie unicate : cu ajutorul unui marker (carioca ce nu se sterge) sa se deseneze sau sa se scrie ceva cu o culoare reflectorizanta de exemplu
faceti o reuniune/sedinta persoanele implicate si trageti o concluzie

| YOOOOOOOOOO a răspuns:

Eu am o idee dar nu stiu daca var placea mie mi-ar placea sa am o bluza aruncata cu toate culorile roz negru verde albsi pantaloni un picior alb altu negru sau daca e rochie o parte alba una neagra