| smileygirl a întrebat:

Trebuie sa facem la scola dans modern(fete) pe ce piese sa facem? ceva faine de dansat pls. nu trebuie sa fie neaparat noi.si idei de cum s afacem dansul multumesc:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Uite asta http://www.youtube.com/watch?v=eIRTevpj3B0

si care te invata http://www.youtube.com/watch?v=3j_yXzHTOzg

Eu l-am facut la scoala! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flo rida ft t-pain - low fain mel pentru un danswinking

| KeoAndrewDo a răspuns:

Bun uite... ma gandesc la ceva hiphop cel putin asta facem noi cu trupa. Noi am combinat miscarile cu amuzamentul. Sa nu ti se para ciudat sau penibil odata ce esti fata ar trebui sa aveti macar 2-3 baieti zic eu pentru miscari in orice caz asteas sugestii de dans dar acum ce melodii ai putea folosi. Sunt multe. Iti dau lista melodiilor noastre. Florida - Low; Pussycatdols sunt cele mai bune artiste pentru dansuri. Daca ai nevoie de ajutor etc ma gaseste pe id v6zone@yahoo.com