| inlove96 a întrebat:

Vrem sa facem fetele un dans modern si nu gasesc melodia potrivita! Cine-mi da ceva idei? Va roog!happy. Funda pentru cea mai potrivitabig grin

10 răspunsuri:
| Morphine21 a răspuns:

Britney spears- womanizer
nico-un ideal
xonia-my beautiful one
rihanna-disturbia
chelry cole-parachute
miley cyrus-i can't be tamed
funda?batting eyelashes

| Morphine21 a răspuns:

Cui dai funda?smug

| TaylorSwift a răspuns:

Jamelia- superstar
madonna- celebration
britney spears- womanizer
madcon feat. emerat- freaky like me
astea sunt ff ritmante si dragute... :-)

| DeadAngel a răspuns:

Pai ce zici de mr originalaty de smiley sau daca iti place can't be tamed de miley cyrus, sau high schol musical ''we're all in this togheter'',''it's on'',''can; t back down '',''what we came here for'' de camp rock2... sper sati placa,,, sau sa fie potrivite

| eu_1628 a răspuns:

Rihanna and eminem love the way you lie smug

| AnKuTsSa a răspuns:

Madcon feat emerah -freaky like me e suuper buna e foarte ritmata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dip it low - Christina Millian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici o idei dar ai putea folosi ceva ritmatic cum ar fi don't say it'over

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand melodia low a lui flo rida este o melodie super tare si iti spun ca poti gasi ceva si eu zic fund?

| ady_9424 a răspuns:

Pai poti incerca melodiile andreei balan care sunt mai ritmatice