| YumiSukinanda a întrebat:

STITI CHESTIA AIA scrii la google google gravity apoi se intampla ceva un efect, pai mie de ce nu imi mergecrying ce sa fac sa imi meargacryingFUNDA!

3 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Din cate stiu, pentru Google Gravity trebuie sa intrii pe un site, nu sa scrii ceva in caseta de cautare Google. Site-ul e asta: http://mrdoob.com/projects/chromeexperiments/google_gravity/

Daca vrei un efect care sa mearga din caseta de cautare, scrie "do a barrel roll"(fara ghilimele).