| eu_4161 a întrebat:

Stiti cum sa imi schimb poza de pe TPU? sau si mai bine : cum sa imi sterg contul laughing. daca se poate big grin

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Contul nu poate fi sters, in schimb iti poti schimba poza accesand urmatorul link http://www.tpu.ro/site-users/edit/
O zi buna! :)

3 răspunsuri:
| AndreYoman a răspuns:

Dai in stanga la editare profil si jos, in dreapta, sub datele profilului sub "Selecteaza imagine profil" apesi choose file, si de aici stii tu.
Funda?

| HellYeahChristine a răspuns:

Poza se schimba de la editare profil si jos ai "selecteaza imagine profil"

| melyyy a răspuns:

Nu cred ca iti poti sterge contul big grin sorry sad
dar ca sa iti schimbi imaginea dai la Editare profil si ai acolowinking