| LORY a întrebat:

Stiti cumva ce carte a fost astazi (miercuri, 30.12.2009) la Jurnalul National (Colectia Biblioteca Pentru Toti)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
pune intrebarea direct prin mail la jurnalulplus@jurnalul.ro Pentru orice informaţie sau reclamaţie vă rugăm să ne contactaţi la numărul de telefon 021-318. 20. 28, fax 021-318. 20. 27 sau să ne scrieţi pe adresa Piaţa Presei Libere, nr. 1, corp D, et. 8, Departament Marketing, Sector 1, Bucureşti sau pe e-mail la jurnalulplus@jurnalul.ro
gasita aici http://www. jurnalul.ro/abonamente. html

| ovidasmihai a răspuns:

Carte de pe miercuri, 30. 12. 2009 v-a apărea pe 6. 01. 2010 și este La Medeleleni vol 3 de Ionel Teodoreanu.