| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Stiti de unde as putea lua negativul unei melodii? Pe youtube nu gasesc.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Negativul" (matrita) unei melodii n-o vei gasi nicaieri pe net, nu numai pe youtube! El se gaseste doar la studioul de inregistrari si eventual la interpret!

| dalea a răspuns:

Nu mai retin exact unde am citit, poate peTPU dar exista programe care sa-ti scoata negativul dintr-o melodie.
Uite am cautat eu si am gasit raspunsul de aici http://www.tpu.ro/......ot-scoate/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei si eu cauth acelasi program dar nu gasesc.iesri am gasith negativul piesei take a bow rihanna si nu mai jthiu unde e.sincer daca as potea ti-as zice dar nu stiu.oh go onthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ar trebui sai anuntam dar nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu tot caut blea undi sa caut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si cere acolo pe motor de cautare numele melodiei care o vrei instrumental siti da tot