| lolas23 a întrebat:

Stiti emisiunea aia comanda la mine de pe antena 1
dati-mi hi5-urile fetelor care au fost

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Eu m-am uitat de mai multe ori la această emisiune, însă, personajele de acolo sunt fictive, în primul rând, toţi de acolo nu îşi dau numele lor real, ci alt nume, aşa că, cum vrei să îţi dăm noi hi5-urile lor, dacă nici măcar nu ştim cum îi cheamă? Sau vrei să sunăm la Antena1, special pentru tine să întrebăm cum îi cheamă, şi dupa aia să îi căutam pe internet?

| Nicolelenaa a răspuns:

O sa va raportez pe toti cei care ati raspuns cu link-ul acela de la concurs.

Imi pare rau dar nu stiu. Nu ma uit la comanda la mine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baiatu sunt cu numele lor adevarat pentru ca eu am id lor la astea care au fost nu la toti da am id lor si asa ii cheamawinkingnu te mai da uh smecher ca stii ca nu`i cheama asa ca am aut si eu uh prieten care a fost acolo il cheama cristi(bless)asa ca te rog frumos nu te mai baga daca nu stiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am pe a lui vali este haker_emo91

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ba la gara