| Muzika a întrebat:

Stiti niste programe cu care sa editez filme,, sa fac filme.sa le pun pe youtubelaughing mersi:X

6 răspunsuri:
| YUSTY a răspuns:

Windowa Movie Maker

Fundita?

| Vitalie a răspuns:

Cel mai simplu program pe care l-ai putea folosi este Windows Movie Maker, program integrat direct în calculatorul tău.
Dacă vrei ceva mai avansat, fă rost de EDIUS - un software de editare a video-urilor mai avansat.

| Monikoue a răspuns:

Depinde ce fel de filme... daca vrei filme gen "slideshow" poti sa folosesti "Vegas Pro".
Sau un program mai simplu, cel de la Windows Media Player.( dar trebuie downloadat de pe net)
P. S.: poti folosi programele alea si la editat filme

| Gratsy a răspuns:

Muuve Reveal love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege ce iti place de aici http://www.panalu.net/search/label/VIDEO%20AUDIO pentru editare video, chiar si online pe care din acelasi program poti sa-l incarci direct pe youtube