| anonim_4396 a întrebat:

Stiti reclama cea mai noua de la hochland branza topita? Cea in care mama le pregateste masa si le lasa un bilet si ei vin si mananca(tata si fetita)! Stiti cum se numeste acea melodie? Va rog daca raspundeti sa fie cat mai concrete! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colbie Caillat-Bubbly http://www.youtube.com/watch?v=xtHnDketUoY sper ca la asta te referi :)

10 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Lenka -The Show?

| Orannginna a răspuns:

Am cautat si eu mult dar cea cu tatal si fetita este Lenka. Probabil te referi la cea cu tatal si baietelul big grin. Aceea este Nat King Cole-Love.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este una aparuta mai recent! Cu siguranta nu Lenka!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut aceasta melodie, dupa voce pare sa fie Bee Gees, dar nu stiu exact!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...si nu am gasit nimic din Bee Gees sa se potriveasca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare as vrea si eu sa stiu acelasi lucru. nu nu este lenka - the show

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne cat am cautat melodia asta!
in sf am gasit`o este Colbie Caillat-Bubbly
multumesc!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar care stiti meliodia asta :http://www.iqads.ro/clipul_publicitar_2438/hochland___felii.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lenka -the show, este melodiabig grin